Kontaktpersoner

Kontaktpersoner

Kontakta vårt team

Har du frågor eller funderingar och behöver komma i kontakt med någon av våra medarbetare? Vårt mål är alltid att leverera bästa möjliga rådgivning och service, oavsett omständighet och tidpunkt. Varmt välkomna att höra av er direkt till oss vid frågor eller funderingar så återkommer vi så snart vi kan

VD / Säljare

Per Sandberg

+46 (0) 8-408 064 51
per.sandberg@sandbergson.se

Verksamhetsansvarig

Johan Sandberg

+46 (0) 8-408 064 55
johan.sandberg@sandbergson.se

Produktionschef / projektansvarig

Daniel Segerberg

Ekonomiansvarig

Ulla Anderson

+46 (0) 8-408 064 59
ulla.anderson@sandbergson.se

Projektledare montage

David Wallstedt

+46 (0) 8-408 064 54
david.wallstedt@sandbergson.se

Verkstadsansvarig / projektledare 

Robert Heuer

+46 (0) 8-408 064 57
robert.heuer@sandbergson.se

Kvalitets- / miljöansvarig

Amanda Sandberg

+46 (0) 8-408 064 43
amanda.sandberg@sandbergson.se

CNC- / lageransvarig

Fredrik Hartstock

Telefon

+46(0)8-778 84 90

E-post

info@sandbergson.se

Öppettider

Måndag – torsdag: 07.00 – 16.15
Fredag: 07.00 – 13.45

Adress

Himmelsbodavägen 1,
147 39 Tumba

Shape
Facebook
LinkedIn
Instagram